Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Єдина адреса

Увага!

Державна податкова служба повідомляє, що з 08 год. 00 хв. 14 серпня 2023 року відбудеться зміна кваліфікованих сертифікатів, що використовуються для електронного документообігу з використанням Єдиного вікна подання електронної звітності:

-     підписання повідомлень ДПС (квитанцій, інформаційних розсилок тощо) здійснюється сертифікатом, призначеним для накладання кваліфікованого електронного підпису:

STS_2023_1.cer

-     шифрування повідомлень до ДПС (звітність тощо) здійснюється сертифікатом, призначеним для інформування:

STS_2023_2.cer.

Додатково інформуємо, що о 08 год. 00 хв. 14 серпня 2023 року також відбудеться заміна кваліфікованих технологічних сертифікатів API «Електронного кабінету»:

 - підписання повідомлень ДПС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється сертифікатом, призначеним для накладання кваліфікованого електронного підпису:

EK_S_NEW_2023_1.cer

- шифрування повідомлень до ДПС (звітність, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:

EK_S_NEW_2023_2.cer

 

Увага!

Державна податкова служба повідомляє, що з 12 год. 00 хв. 21 серпня 2021 року відбудеться зміна кваліфікованих сертифікатів, що використовуються для електронного документообігу з використанням Єдиного вікна подання електронної звітності:

- підписання повідомлень ДПС (квитанцій, інформаційних розсилок тощо) здійснюється сертифікатом, призначеним для накладання кваліфікованого електронного підпису:

STS_2021_1.cer

- шифрування повідомлень до ДПС (звітність тощо) здійснюється сертифікатом, призначеним для шифрування:

STS_2021_2.cer.

 

Додатково інформуємо, що о 12 год. 00 хв. 21 серпня 2021 року також відбудеться заміна кваліфікованих технологічних сертифікатів  API «Електронного кабінету»:

- підписання повідомлень ДПС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється сертифікатом, призначеним для накладання кваліфікованого електронного підпису:

EK_S_NEW.cer

- шифрування повідомлень до ДПС (звітність, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:

EK_C_NEW.cer.

 

Увага!

Повідомляємо, що у зв’язку з прийняттям 21.08.2019 розпорядження Кабінету Міністрів України «Питання Державної податкової служби»:

підписання повідомлень ДПС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) буде здійснюватися окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису:

STS_2019_1.cer

зашифрування повідомлень на ДПС (звітність, тощо) буде здійснюватися окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:

STS_2019_2.cer

Дата початку використання сертифікатів – дата набрання чинності розпорядженням Кабінету Міністрів України «Питання Державної податкової служби».

 

Шановні платники податків!

 

З метою забезпечення якісного сервісного обслуговування платників та комфортних умов щодо обміну електронними документами з контролюючими органами Державна фіскальна служба України повідомляє, що з 01.11.2018:

підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису: SFS_2018_1.cer

зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування: SFS_2018_2.cer.

 

 

Увага! 

Повідомляємо, що з 15.11.2016 :

підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису:

SFS_1.cer

зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:

 
 

Увага!

Повідомляємо, що з 01.12.2014:

підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису:

ДФС ОТРИМАНО_1.cer

зашифрування повідомлень на ДФС  (звітність, договори, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:

ДФС ОТРИМАНО_2.cer 

Для забезпечення безперешкодного обміну вказаними документами з ДФС потрібно використовувати саме останні сертифікати ДФС.

 

 

Згідно до наказу Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 №739 "Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень" зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.01.2013 за №108/22640:

Підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису:

Міндоходів Отримано (2014).cer

Зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:

Міндоходів Отримано (2014)KEP.cer

Наразі діюче програмне забезпечення і засоби ЕЦП для  платників податків, що видане АЦСК ІДД Міндоходів та іншими АЦСК, може використовувати для зашифрування документів сертифікат MINRD_otr.cer.

Єдина адреса Інформаційного порталу ДФС України – залишається незмінною: zvit@sta.gov.ua.